Цікаво

Уривки з св. Євангелія, де можемо побачити як треба чинити милосердя і милостиню. 

"До Ісуса підійшов ось один юнак, і сказав: Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне? Він же йому відказав: Чого звеш Мене Добрим? Ніхто не є Добрий, крім Бога Самого. Коли ж хочеш ввійти до життя, то виконай заповіді. Той питає Його: Які саме? А Ісус відказав: Не вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй неправдиво Шануй батька та матір, і: Люби свого ближнього, як самого себе. Говорить до Нього юнак: Це я виконав все. Чого ще бракує мені? Ісус каже йому: Коли хочеш бути досконалим, піди, продай добра свої та й убогим роздай, і матимеш скарб ти на небі." (Матвія 19:16-21) 

"Ісус сів навпроти скарбниці, і дививсь, як народ мідяки до скарбниці вкидає. І багато заможних укидали багато. І підійшла одна вбога вдовиця, і поклала дві лепті, цебто гріш. І покликав Він учнів Своїх та й промовив до них: Поправді кажу вам, що ця вбога вдовиця поклала найбільше за всіх, хто клав у скарбницю. Бо всі клали від лишка свого, а вона поклала з убозтва свого все, що мала, свій прожиток увесь..." (Марка 12:41-34) 
 
 

Дорогі друзі! ДОПОМОЖІМО РАЗОМ!

Запрошуємо взяти участь у благодійних концертах, які відбудуться у Львівській області по збору коштів для важкохворих діток та учасникам АТО! Ми щиро будемо вдячні за такий внесок від ваших сердець! 
тел. 098 52 37 324 БФ "Віночок Життя"

1. Вокал (соло, дуети)
2. Хореографія (соло, дуети),
3. Інструментальна музика (соло, дуети)
4. Декламація віршів
5. Пародисти
6. Гуморески