Про нас

Благодійний Фонд "Віночок життя"

"Люби свого ближнього, як самого себе" Матвія.22:39
 
Заснований 17 грудня 2014р. на свято  - Святої Варвари Іліопольської, яка (померла в 306 р.) – християнська великомучениця. Вона вважається покровителькою від раптової смерті, що в християнстві, в більшості випадків, вважається покаранням, а саме смерть без покаяння та причастя. У Католицькій церкві вона входить до числа чотирнадцяти святих помічників. У Православній Церкві її пам'ять здійснюється 17 грудня (4 грудня за старим стилем), в Католицькій – 4 грудня.
 
Тисячі шанувальників святої діви приходять цього дня до її мощів, віддають свою пошану та просять її молитов перед престолом Всевишнього про милість, добробут, мир та любов для України, українського народу та всього світу.

В цей день свята діва разом з усіма невістами Христовими невидимо стоїть у храмі і молиться за народ наш. Вона молиться за свій дім, за Україну. До неї звертаються у молитвах про одужання тяжкохворих. 

Особливо шанують святу Варвару і в Грузії, де її вважають покровителькою дітей. Традиційно цього дня Патріарх Грузії Ілля ІІ звершує богослужіння і молиться до святої діви про заступництво всіх дітей Грузії.

Ми намагаємося бути практично корисною організацією, в цьому нам чимало допомагають спонсори. Ми прислухаємося до слів нащих благодійників і відвідувачів та прагнемо максимально задовольнити їхні індивідуальні вимоги та потреби.  Прийдіть до нашої організації, і ми обіцяємо, що Ви не пошкодуєте про час, що провели у нас.